Current Offerings / Usługi

Contact: Klara at dancingfoxceremony@gmail.com, Skype: chromaticbounce.

Kontakt: Klara Wojtkowska, e-mail: dancingfoxceremony@gmail.com, Skype: chromaticbounce.

Prices, or other forms of energy exchange for all of the offerings are negotiable. You may also donate or contribute towards any of the above offerings, or to my work, living expenses, and this organization in general, either through purchasing a donation on the Donations and Contributions section, or through Paypal to Klara.wojtkowska@gmail.com.

Ceny, lub inne formy wymiany za wszystkie poniżej wymienione usługi, są do ustalenia. Możecie również wesprzeć moją pracę, koszty utrzymania, i organizację i pracę organizacji ogólnie, kupując darowiznę na stronie – donations and contributions – albo przez Paypal, na klara.wojtkowska@gmail.com.

SHAMANIC COUNSELING

This is a form of one-on-one consultation or therapy. It can be done in person, over skype, or on the phone. My job is to listen wholly and intuitively, and from what we hear together, we knit a story, a ceremony, a path, a plan, a plant remedy, an idea, a tear, a laugh and a journey.

TERAPIA SZAMAŃSKA

Jest to forma terapii oparta na tradycyjnych metodach i animistycznym zrozumienia ludzkiego życia jako jednym wątkiem w wszechświecie pełnym znaczenia, znaków, i stosunków między człowiekiem, światem materialnym i niematerialnym: światem mitologii, mistycznym, archetypowym, duchowym, Boga i/lub Bogów. Człowiek i jego choroba, lub inne problemy traktowane są jako całość. Razem wsłuchujemy się w znaczenia pojawiające się w życiu klienta, i razem intuicyjnie snujemy opowieść o tym, co dalej: jaka ceremonia, jaki plan, jaki sen, jakie zioło, jaka bajka, jaki taniec, jaki płacz, jaki śmiech, jaka droga.

 

ENERGY WORK AND MASSAGE

These are one-on-one bodywork sessions, meant to help the healing process on all levels – physical, emotional, spiritual, energetic and creative. Sacred Songs usually come to attend as well. Since these are done in person, they must be coordinated with my travel schedule. Right now, my areas of residence are Zimbabwe and Poland.

ENERGETYCZNA TERAPIA I MASAŻ

Jest to forma tradycyjnego indiańskiego masażu używający również energię Reiki, który mi osobiście bardzo pomógł, i który pomaga we wszystkich procesach uzdrowienia: fizycznym, emocjonalnym, duchowym, energetycznym, i procesach wyobraźni. Zwykle również przychodzą pieśni, aby pomagać. Skoro może być robiony tylko osobiście, jeśli jest ktoś zainteresowany, to możemy skoordynować spotkanie w zależności od mojego miejsca pobytu. Obecnie kursuję między Zimbabwe a Polską.

 

CEREMONY

Please contact me if you are interested in doing Ceremony with me. These can be one-on-one ceremonies, grown organically from what you are called towards, or group ceremonies, sacred plant ceremonies, or song and storytelling ceremonies, or other kinds of Earth ceremonies.

CEREMONIE

Ceremonie mogą być jeden na jeden, lub grupowe, organicznie wypracowane i wsłuchane z tego, co obecnie potrzebne, lub do Ciebie przemawia. Ceremonia może być tradycyjnym przyjęciem, lub miejscem medytacji, lub miejscem płaczu, lub miejscem śmiechu, lub po prostu tworzeniem w komunii z Ziemią i z istotami Ziemi.

 

SACRED MUSIC AND STORYTELLING

I am available for performance at ceremonies, and out of ceremony. My primary instruments are violin, karimba, mbira, djembe, and voice. The stories are the ones that choose to walk with me.

MUZYKA SAKRALNA I OPOWIADANIA

Gram muzykę sakralną, na ceremoniach, i również na koncertach. Moje instrumenty to skrzypce, karimba, mbira, djembe, i głos. Legendy które noszę ze sobą, to te, które postanowiły wędrować ze mną.

 

SPEAKING, TEACHING, AND WRITING

I am available to speak, write, or teach on any of what I write or talk about.

PRZEMAWIANIE, UCZENIE, I PISANIE

Mogę i będę mówić, pisać, uczyć o wszystkim czego sama się uczę i uczyłam. Nie jest to moje, nie jest to moją własnością. Wszystko należy do Ziemi, i do niej wraca.

Koszula Ceremonialna

Koszula Ceremonialna

 

CUSTOMIZED AND HANDSTITCHED CEREMONY SHIRTS

Together we brainstorm and dream up themes, and I apply them to a shirt, the way I learned during my time in Peru. Price to be negotiated.

RĘCZNIE HAFTOWANE KOSZULE CEREMONIALNE

Razem gromadzimy pomysły na tematy i symbole do Ciebie pasujące, i metodami nauczyonymi w Peru, haftuje wzory na koszuli. Cena do ustalenia.

 

Contact: Klara at dancingfoxceremony@gmail.com, Skype: chromaticbounce.

Kontakt: Klara Wojtkowska, e-mail: dancingfoxceremony@gmail.com, Skype: chromaticbounce.

Klara Wojtkowska